ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Developeři YIT

Profil: YIT

YIT Stavo je největší finská stavební společnost, která realizuje a prodává vlastní rezidenční projekty v atraktivních lokalitách na území Prahy. Vznikla spojením české společnosti Euro STAVOKONSULT a finské skupiny YIT v roce 2008. Společnost vyniká zejména ve schopnosti realizovat náročné projekty, které jsou zaměřené na rozvoj měst a regionů. K dokončeným projektům, pod které se společnost YIT Stavo podepsala, patří například Green Motol, Talo Kavalírka nebo Koivu Zličín.

číst více
 1. Seznam pořadů
 2. Popis
 3. Kontakt
 1. Pořad: YIT

  Pořad: Zprávy a aktuality

 2. YIT Stavo je největší finská stavební společnost, která realizuje a prodává vlastní rezidenční projekty v atraktivních lokalitách na území Prahy. Vznikla spojením české společnosti Euro STAVOKONSULT a finské skupiny YIT v roce 2008. Společnost vyniká zejména ve schopnosti realizovat náročné projekty, které jsou zaměřené na rozvoj měst a regionů. K dokončeným projektům, pod které se společnost YIT Stavo podepsala, patří například Green Motol, Talo Kavalírka nebo Koivu Zličín.

  Ve výstavbě jsou nyní 3 projekty, mezi kterými je i projekt Aalto Cibulka v pražských Košířích, kde se rozhodla pro koupi bytu i herečka Tereza Brodská. Tereza nám ve videodeníčku převyprávěla svůj příběh, zkušenosti s vybíráním bytu a proč se právě pro tento projekt rozhodla. A v dalším pokračování videodeníčku jsme měli i tu možnost společně s Terezou navštívit její rozestavěný byt, který viděla dokonce úplně poprvé i ona.

  V dalších reportážích nám česko-finský developer YIT představuje své současné rezidenční projekty v Praze. V nich máte možnost dozvědět se více o rostoucích developerských projektech YIT, ale také vám ukážeme trošku ze soukromí manželů Gabči a Petra Koukalových a jejich stěhování do nového bytu. Ti se rozhodli zůstat bydlet ve skandinávském stylu a nastěhovali se do nízkoenergetického projektu Talo Kavalírka, který leží na rozhraní Košíř a Smíchova.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl