ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Developeři YIT

Profil: YIT

V roce 2018 se spojily společnosti YIT a Lemminkäinen. Od tohoto data působí obě společnosti pod názvem YIT. Nově utvořená YIT je největší finská stavební společnost. 10 000 profesionálů vytváří společně s  klienty YIT funkčnější, atraktivnější a udržitelnější města i prostředí k životu. Nabízí různorodé služby a inovativní řešení v oblasti rezidenčního developmentu, realizace komerčních prostor a modernizace projektů. Díky všestrannosti vyniká YIT zejména ve schopnosti realizovat náročné projekty zaměřené na rozvoj měst a regionů.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: YIT

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. V roce 2018 se spojily společnosti YIT a Lemminkäinen. Od tohoto data působí obě společnosti pod názvem YIT. Nově utvořená YIT je největší finská stavební společnost. 10 000 profesionálů vytváří společně s  klienty  YIT funkčnější, atraktivnější a udržitelnější města i prostředí k životu. Nabízí různorodé služby a inovativní řešení v oblasti rezidenčního developmentu, realizace komerčních prostor a modernizace projektů. Díky všestrannosti vyniká YIT zejména ve schopnosti realizovat náročné projekty zaměřené na rozvoj měst a regionů.

    Česko-finský developer YIT nám představuje své současné rezidenční projekty v Praze. V našich reportážích máte možnost dozvědět se více o rostoucích developerských projektech YIT, ale také vám ukážeme trošku ze soukromí manželů Gabči a Petra Koukalových a jejich stěhování do nového bytu. Ti se rozhodli zůstat bydlet ve skandinávském stylu a rozhodli se přestěhovat do nízkoenergetického projektu Talo Kavalírka, který leží na rozhraní Košíř a Smíchova.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl