ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Porfix 1 patro za 8 hodin! Postavit se dá i svépomocí.

1 patro za 8 hodin! Postavit se dá i svépomocí.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Chcete znát cenu za svou plánovanou hrubou stavbu? Zeptejte se!

zrušit

Jsme na okraji města Dvůr Králové nad Labem, kde probíhá výstavba rodinného domu. Tentokrát se budeme bavit o tom, jak postavit hrubou stavbu za osm hodin. Na naše otázky nám odpoví obchodní zástupce společnosti Porfix Vladimír Jindřich.

Jedno patro za osm hodin, to je podtitul dnešního dílu. Materiál od Porfixu je jednoduchý, lehce zpracovatelný a lehký i na přenášení. Lze jej proto snadno opracovat do požadovaného tvaru. Důležité je však myslet na jednu věc. „Největší chybou stavebníka svépomocí bývá často to, že nedodržuje vazbu materiálu ve zdivu. Ta je nutná ze statických důvodů, aby zdivo bylo pevné a samonosné. To je jedna z nejčastějších vad u staveb svépomocí,“ říká obchodní zástupce společnosti Porfix Vladimír Jindřich, který rovněž poradí s tím, jak s materiálem pracovat a co dělat, aby se chybám předešlo. Cenu materiálu lze snadno zjistit na webových stránkách společnosti Porfix.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu