ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Porfix Založení stavby - jaké produkty budete potřebovat a jaké služby se vám budou hodit?

Založení stavby - jaké produkty budete potřebovat a jaké služby se vám budou hodit?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Z čeho postavit hrubou stavbu? Představujeme tvárnice Porfix.

zrušit

Jsme na okraji města Dvůr Králové nad Labem, kde probíhá výstavba rodinného domu. Zjistili jsme, jak s materiálem od Porfix pracovat i kolik stojí realizace. Teď se podíváme na to, jaké služby společnost nabízí a s čím vším je ochotna stavebníkovi pomoci. Na naše otázky nám odpoví obchodní zástupce společnosti Porfix Vladimír Jindřich.

Před více než padesáti lety byl v bývalém Československu vyroben pórobeton. Od té doby ušel kus cesty. Dnes se vyrábí v jedné hale na Slovensku a ve dvou v České republice – v Ostravě a Trutnově, kam se teď společně s vámi jdeme podívat.

„Zapůjčujeme nářadí, rovněž před a během samotné stavby nabízíme poradenství a pomůžeme i se založením stavby,“ říká obchodní zástupce společnosti Porfix Vladimír Jindřich s tím, že založení stavby je zdarma. Jak takový rodinný dům z materiálů Porfix vypadá, jsme zajeli zjistit na Slovensko.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu