ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Stavba Chcete znát cenu za svou plánovanou hrubou stavbu? Zeptejte se!

Chcete znát cenu za svou plánovanou hrubou stavbu? Zeptejte se!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Založení stavby - jaké produkty budete potřebovat a jaké služby se vám budou hodit?

zrušit

Jsme na okraji města Dvůr Králové nad Labem, kde probíhá výstavba rodinného domu. Finance jsou nedílnou součástí každé hrubé stavby, proto jsme se za vás rozhodli zjistit, kolik taková realizace stojí. Na naše otázky nám odpoví obchodní zástupce společnosti Porfix Vladimír Jindřich.

Snad každý řeší peníze na své stavbě jako bod číslo jedna. A kdo ne, bude je pravděpodobně brzo řešit. Proto se velmi hodí nechat si spočítat cenu za materiál – nezávazně a zdarma. Takovou variantu nabízí společnost Porfix.

„Stavebník má projektovou dokumentaci a zadá ji na náš portál, čímž se dostane k našim pracovníkům, kteří vypracují výpočet. Zákazník dostane výpočet emailem zhruba do pěti dní, a to nezávazně,“ říká obchodní zástupce společnosti Porfix Vladimír Jindřich.

Výpočet lze vypracovat i přesto, že je hrubá stavba stavěna i z jiného materiálu, než nabízí Porfix. Pokud se stavebník pro cenu rozhodne, stavebniny udělají objednávku a Porfix materiál zdarma přiveze. A jak taková hotová stavba vypadá, jsme se za vás rozhodli zajet zjistit na Slovensko, kde jsme navštívili restauraci a penzion Meridiana.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl