ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Porfix Z čeho postavit hrubou stavbu? Představujeme tvárnice Porfix.

Z čeho postavit hrubou stavbu? Představujeme tvárnice Porfix.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

1 patro za 8 hodin! Postavit se dá i svépomocí.

zrušit

Jsme na okraji města Dvůr Králové nad Labem, kde probíhá výstavba rodinného domu. Naše téma tentokrát je, jak si co nejvíce ulehčit práci na hrubé stavbě domu. Na naše otázky nám odpoví obchodní zástupce společnosti Porfix Vladimír Jindřich.

„Náš produkt se snadno opracovává. Je lehký a pokud použijete správný sortiment z našeho materiálu, tak získáte i vylepšené tepelné vlastnosti,“ říká obchodní zástupce Porfix Vladimír Jindřich.

Pro stavbu svépomocí je lehký materiál stěžejní. Po statické stránce je materiál od Porfixu ve všech směrech stejný. Je tedy jedno, zda jej ve formě tvárnic položíte na výšku, či naležato. Navíc má v sobě mikropóry, které mají vliv na tepelně-technické vlastnosti, tudíž pak dům nemusíte dál zateplovat. Je rovněž nehořlavý, lze jej tedy využít na protipožární příčky.

V dalších dílech se dozvíte, jak vypadá opracování materiálu a třeba i jak dlouho trvá realizace hrubé stavby domu.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu