ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Slovenský výrobce masivního dřevěného nábytku otevřel v ČR první showroom

Slovenský výrobce masivního dřevěného nábytku otevřel v ČR první showroom

Slovenský výrobce masivního dřevěného nábytku otevřel v ČR první showroom
5. 6. 2018

V novém administrativním a obchodním objektu Visionary architekta Jakuba Ciglera v pražských Holešovicích se ve čtvrtek 31. května otevřel první showroom slovenské značky Javorina. Slavnostní otevření showroomu proběhlo za účasti většinového majitele firmy pana Ivana Juháse, hlavního designéra Javoriny Lea Čellára a hostů a obchodních partnerů.

Produkty Javorina můžete také vidět v showroomu Konsepti. Majitel Konsepti a spolupracovník Javoriny David Řezníček popsal svůj vztah k této značce následovně: Setkání s Javorinou byla ona pověstná „láska na první pohled“. Jako vstoupit do mizejícího světa, kde ještě platí silné hodnoty – láska k přírodě, úcta k řemeslu nebo zodpovědnost za odvedenou práci. Píle a skromnost. Lidé z Javoriny jsou neskuteční. Přijet vlakem z Prahy pod Tatry, kochat se nádhernou přírodou a potom vstoupit do továrny plné strojů, nástrojů a vůně dřeva – to působilo jako léčebné lázně. Javorina je jako spící Růženka z pohádky – úžasná firma s krásnými produkty, o kterých se ještě příliš neví. Ale až ji probudíme...,“ naznačuje Řezníček.

Zdroj: Javorina

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu