ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Realizační firmy Designéři Volfová design

Profil: Volfová design

Za společností Volfová design stojí designérka Lucie Volfová, která ve svém oboru podniká již od roku 2008. Jejím koníčkem se stala práce, kde při zařizování interiéru bere ohled na osobnost a požadavky každého klienta. Vždy bere v potaz představy a životní styl jednotlivých členů domácnosti tak, aby její návrhy co nejvíce vyhovovaly a podpořily myšlenku. Cílem její práce je přispět k pohodě a harmonii, a to jak v barevném sladění celého prostoru, tak v jeho uspořádání.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Volfová design

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. Designérka Lucie Volfová spolupracuje s realitními kanceláři jako homestager. Zajišťuje také redesign hotelům a penzionům, specializuje se na výzdoby a dekorace v obchodních centrech, aranžování kompozic pro fotoshopy, časopisy o bydlení a foodstyling. Lucie se postará nejen o dekorace a doplňky, ale také kompletně zařídí zakázku na klíč včetně řemeslníků až po malíře.


Doporučené pořady

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu