ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Inspirace: bílá kuchyně nabízí nekonečnou škálu možností

Inspirace: bílá kuchyně nabízí nekonečnou škálu možností

Inspirace: bílá kuchyně nabízí nekonečnou škálu možností
10. 12. 2019 / Autor: Romana Landová. Bílá je trendy. Foto: pixabay

Bílá barva není nudná. Hlavně co se kuchyní týče. Fantazii se meze nekladou, protože bílá je vhodná v jakékoliv barevné kombinaci a navíc – dnešní povrchové materiály vám zaručí, že úklid kuchyňské linky nebude náročný.   

Bílé kuchyně jsou dlouhodobě trendy. Zvětšují prostor a jsou vhodné pro barevné doplňky, kterými dodáte kuchyni šmrnc. Můžete použít takřka jakoukoliv barvu, a to nejen u doplňků, ale i u spotřebičů. „Navíc je bílá barva univerzální, nic se jejím použitím nezkazí. Ve skutečnosti je však všechno o materiálu. Jestli je to lamino anebo v laku. Když klient má peníze a chce kuchyň luxusnější, dá se bavit o jednostranném či oboustranném laku. U lamina jde především o doplňky, jako je baterie či dřez,“ vysvětluje ředitel divize interiérů Michal Zadák z firmy ProCeram.

Bílé kuchyně jsou pěkné i v kombinaci s přírodními materiály jako je dřevo či kámen. Výborně vypadá na moderní, klasické i rustikální kuchyňské lince. Současné používané materiály jsou user-friendly, tedy uživatelsky příjemné, takže zajišťují snadný úklid nečistot. Povrchové laky totiž obsahují speciální textury, silikony a vinyl, které zabraňují usazení špíny či kapek. Jsou také odolné proti poškrábání. Stále se však jedná o čistě bílou barvu, takže milovníci na pohled sterilního prostředí musí počítat s tím, že bude potřeba kuchyň častěji uklízet.

Psali jsme také:

Luxusní kuchyň může být i levná. Záleží na vybraných materiálech

Inspirace: jak zařídit obývací pokoj s kuchyní v malém prostoru

Bílé kuchyně: v čem tkví jejich oblíbenost?

Pokud hledáte inspiraci, naleznete ji v inspirativní sekci kuchyní.

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu