ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Život mezi rostlinami, to je Jungle Style

Život mezi rostlinami, to je Jungle Style

Život mezi rostlinami, to je Jungle Style
25. 5. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: pinterest

Z každé strany se na nás hrne, jak je v této době důležité se obklopovat přírodou a žít s ní v souladu. Ideální k tomu je mimo jiné i Jungle style. Interiér v tomto stylu si můžete zařídit třeba i v centru města. Okouzlí především ty, kteří mají rádi rostliny a zelenou barvu. Do interiéru vnáší pozitivní energii a více kyslíku.

Součástí tohoto stylu jsou živé zelené rostliny. Postavte je na parapety, na podlahu a velmi stylové je umístit je do závěsných květináčů, či do nástěnných designových obalů.

Výběr rostlin, které můžeme pěstovat doma, je obrovský. V poslední době jsou velmi oblíbené nejen nenáročné sukulenty, ale třeba filodendrony. Při výběru živých rostlin je dobré zohlednit svou osobnost. Volte rostliny podle náročnosti a přihlédněte také k vašemu zaměstnání. Abyste stihli květiny zalévat. Některým vyhovují kaktusy a sukulenty, jiným pak náročnější druhy.

Co se interiérových doplňků a dekorací týká, takový interiér má rád exotické tapety, polštáře a koberce. Vhodné jsou i květinové vzory a doplňky jako vázy, obaly na květiny, zrcadla, košíky a dřevěné truhly.

K zelené se hodí pastelové i zemité odstíny, takže můžete zvolit růžovou, béžovou, ale třeba i hnědou. A ti z vás, kteří mají rádi silné akcenty, mohou sáhnout po žluté a oranžové, módní fialové a různých odstínech oblohy – modré.

Pokud se vám zatím nechcete do velkých úprav, začněte třeba jen stylovým plakátem nebo obrázkem a několika květináči s nenáročnými zelenými rostlinami.

Psali jsme také:

Skandinávský interiér je oblíbený pro svou čistotu a jednoduchost. Inspirujte se, jak si jej zařídit u vás doma

Zařiďte si interiér v souladu s wabi-sabi a dodejte tak vašemu domovu útulnost

BOHO styl vás ohromí svou otevřeností, kde neexistují hranice

Industriální interiér nabízí velký otevřený prostor inspirovaný výrobní halou

Interiér štěstí aneb jak si zařídit interiér podle Feng Shui

Staňte se milovníky eklektického stylu

Přečkejte zimu v pohodlí, zařiďte si hygge interiér

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu