ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy Zahradnictví Plzeň

Profil: Zahradnictví Plzeň

Společnost Zahradnictví Plzeň vznikla v roce 1996. Od této doby se Zahradnictví Plzeň rozrostlo a dnes je to společnost, která má za sebou více než 4 000 realizovaných projektů. Zahradnictví můžete navštívit v Plzni, ale taktéž i v Praze a v Sušici. Pěstuje rostliny ve vlastní rostlinné školce a nabízí okrasné stromy a keře, letničky a balkónové rostliny, trávníky, substráty, kůru, nářadí a mnoho dalšího.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Zahradnictví Plzeň

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. Společnost Zahradnictví Plzeň vznikla v roce 1996. Od této doby se Zahradnictví Plzeň rozrostlo a dnes je to společnost, která má za sebou více než 4 000 realizovaných projektů. Zahradnictví můžete navštívit v Plzni, ale taktéž i v Praze a v Sušici. Pěstuje rostliny ve vlastní rostlinné školce a nabízí okrasné stromy a keře, letničky a balkónové rostliny, trávníky, substráty, kůru, nářadí a mnoho dalšího.

    Toužíte po krásné zahradě, která bude upravená, bude se pyšnit zeleným trávníkem a čistým jezírkem? V rozhovoru s majitelem Zahradnictví Plzeň – panem Písařem, si řekneme, jak toho všeho docílit. A že toho není málo! Vysvětlíme si pojmy a rozdíly mezi vertikutací, kultivací a aerifikací. Řekneme si, k čemu tedy vertikutace vede, jak ji provádět a kdy je pro ni vhodné období. Víte, jak správně pečovat o trávník v parném období? I na to se zeptáme v našich reportážích. A co zahradní jezírko? Jak ho udržovat, aby bylo čisté a bylo na něj radost pohledět? Navíc si také povíme, kolik času a práce nám usnadní správně provedená realizace zahrady. Čemu se tedy při výběru dodavatele vyhnout a co naopak vyhledávat? Jaký je správný postup při přípravě realizace zahrady, aby nám přinášela užitek a nestála nás zbytečně práce a peněz? To všechno a mnohem více se dozvíte v našich reportážích se zahradním odborníkem panem Písařem.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl