ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy RealCare Invest
Přeskočit reklamu
x

Profil: RealCare Invest

Společnost RealCare Invest vznikla v roce 2017, kdy ji společně se svým manželem založila její jednatelka Iveta Pauková. Jedná se o vůbec první realitní společnost v Česku, která se zaměřuje čistě na investice s garantovaným výnosem.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: RealCare Invest

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. Společnost RealCare Invest vznikla v roce 2017, kdy ji společně se svým manželem založila její jednatelka Iveta Pauková. Jedná se o vůbec první realitní společnost v Česku, která se zaměřuje čistě na investice s garantovaným výnosem.

    Tým ze společnosti RealCare Invest jsou realitními investory a hledači příležitostí. Zaměřují se na nemovitosti v segmentu luxusních dovolených a wellness pobytů v Evropě a Asii. V jejich hledáčku jsou konkrétně plážové rezidence, viladomy a apartmány s navazujícími hotelovými službami. Tedy nemovitosti, ve kterých lidé neplatí jen za bydlení, ale také za služby a zážitky. Zabývají se však pouze projekty, kde developer garantuje fixní zisk z pronájmu na 5 až 10 let.


Doporučené pořady

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl